Strona glówna  •  Excalibur  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Rejestracja  •   Profil  •  50 ostatnich postów  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj 

SZALONE STYLEwZEBRZE:ZLSELECTA&MC PROXY,MUSI,PAZURTUPAKA 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Excalibur, 83-110 Forum Strona Główna -> Co się dzieje w mieście
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor
Wiadomość
PAZUR

PostWysłany: 10-08-2007 14:01   Odpowiedz z cytatem

SZALONE STYLE w ZEBRZE
Środa: 15.08.2007
Start: 18.00
Wjazd: 5 PLN

Zagrają:

ZLSELECTA i MC PROXY (Wrocław)
(muza: reggae, ragga, dancehall, drum&bass, jungle)

MUSI (Tczew)
(muza: rap, dancehall)

PAZURTUPAKA SOUND (Tczew)
(roots reggae, dub, dancehall, jungle)

ZLSELECTA - to deejay, selektor który ma już na koncie kilkadziesiąt zagranych imprez (w tym dwie w Tczewie w klubie Tromba) i koncertów z wykonawcami takimi jak: RaskoMaGramma, Ukaef, Podziemna Struktura. Supporty przed Pezet/Noon. Nagrał Solowy mixtape Soundz Of Biba 2005/2006 wydany w kwietniu 2006, na którym udzielił się Ras Ziut i Podziemna Struktura (mixtape można pobrać z tej strony: http://www.tcz.pl/mp3/zlselecta_-_soundz_of_biba_2005_2006.zip ). Kolejny mixtape jest w trakcie tworzenia i tym razem będzie na nim o wiele więcej gości.
ZLSELECTA zagra z nawijaczem MC PROXY, który świetne sprawdza się w nawijce na podkładach drum&bass oraz jungle wzbudzając aprobatę publiki Wink
Oficjalna strona www: http://www.myspace.com/zlselecta

MUSI - to tczewski raper znany z ekip B.P.M./W.O.P. oraz 83-110. Tym razem zaprezentuje się jako dj prezentując tłuste kawałki ze swojej kolekcji czarnych krążków. 100% świetnego rapu. Obecnie Musi pracuje nad swoją solową płytą.
Oficjalna strona www: http://www.myspace.com/musibpmwop

PAZURTUPAKA SOUND - rodzimy sound system,tworzony przez RAS ZIUTa oraz GAJUSa. PAZURTUPAKA zapoda mieszankę styli od roots reggae po ragga-jungle okraszając set nawijkami na żywo. Będzie to ich druga impreza zagrana w Zebrze.
Oficjalna strona www: http://www.pazurtupaka.pl

P.S. Wieczorkiem wrzucę plakat.
PAZUR

PostWysłany: 10-08-2007 17:20   Odpowiedz z cytatem

STR

PostWysłany: 12-08-2007 10:42   Odpowiedz z cytatem

I znowu k***** mnie nie będzie Evil or Very Mad
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PAZUR

PostWysłany: 18-08-2007 22:32   Odpowiedz z cytatem

Po weekendowych melanżach wysiadłem dość mocno a tu zaraz kolejna impreza, która dość spontaniczną miała genezę. Dziękuję wszystkim, któzy się zjawili, wszystkim którzy się do organizacji przyczynili i tym, którzy podczas imprezy pomagali. Nie wiem czy na tyle były to SZALONE STYLE ale wiem, że szalonym było ustawienie tej biby. Na koniec impry wysiadły mi nerwy i psychika ale co tam - życie. W każdym razie dzięki wielkie tym co aktywnie działali - zrobimy tu jeszcze dym! A biba myślę, była w kit, dałem z siebie wszystko. Musi poleciał elegancko (tu sie za dużo nie wypowiem bo akurat się luzowałem po secie na zewnątrz) ale widziałem jak się ludzie fajnie bawią - spoko spoko -. Dalej ZL i Proxy. MC PROXY cho po angielsku/patois to mnie dość zaskoczył - w niektórych momentach naprawdę masakra. Grubo, grubo .
Sory Maki że nie polecieli potem kawałka ale zrobią to - jeśli to przeczytasz to owiesz ocb.
Piątka dla KRYPTONIM RAP, że się w końcu puśćili do nas w odwiedziny Very Happy

Wariactwo w chuj - a i słowo do pajaców co się podszywają i organizuą jakieś wyimaginowane występy. Chłopy przyjechali z Gdańska nie wiem na czyje życzenie - nie szło już ich wcisnąć - taka stylistyka ZEBRY, że to twór działający na zasadzie CENTRUM KULTURY (tak jak ma w nazwie) nie gra imprez do rana i tam można grać do 23.00 góra.
Nie mam pojecia kto chłopaków z Gdańska zaprosił napewno nie ja i nic o tym nie wiedziałem. Prowodyr tej akcji niech sam organizuje biby a nie zaprasza na krzywy ryj. Dziecinada w chuj !! Nie wiem kto za tym stoi ale sądzę, że jakiś kretyn.
W każdym razie jestem już starym kotem i wbijam w takie akcje i tyle.
Także biba ogólnie pozytyw choć i nerwów nie zabrakło.

Galerię z tej imprezy obejrzycie pod tym linkiem (na dniach będzie więcej bo kochany Wojtej narobił koło 300 !!! zdjęć Cool BLESS !!! także muszę się z nim spotkać i pobrać zdjęcia - to w sumie nie istotna rzecz - muszę Ci Wojtek podziękować - złoty jesteś chłopak BIG UP !!!): http://www.pazurtupaka.pl/galerie/23/23_galeria.html

A tu parę fotek z tej bibki:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Excalibur, 83-110 Forum Strona Główna -> Co się dzieje w mieście Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Opcje 
Zezwolenia Opcje
Kto jest na Forum Nie możesz pisać nowych tematów