Strona glówna  •  Excalibur  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Rejestracja  •   Profil  •  50 ostatnich postów  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj 

HipHop Kultura? 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Excalibur, 83-110 Forum Strona Główna -> Co się dzieje w mieście
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor
Wiadomość
lisek

PostWysłany: 28-09-2008 11:31   Odpowiedz z cytatem

Powitał.
Powiedzcie mi czy zastanawialiście się nad tym aby zorganizować imrezę właśnie w stylu HH Kultur, które kiedyś odbywały się w naszym mieście?
Wiem, że nie tylko ja odczuwam taka potrzebę. Spotkać się w gronie ludzi, którzy kiedyś coś robili/robią. Taka typowa impreza z podziemia nie nastawiona na jakieś zyski. Czyste zadowolenie i stworzenie tego klimatu bez spinania się czy mikrofon działa czy jest dobry odsłuch. Przy okazji rozgłosić to szerzej i zaprosić młodzież, która coś proboje tworzyć aby nie zatracali się w tym.
Brakuje mi, bardzo brakuje mi tych klimatów, które kiedyś można było spotkać na każdym kroku...

Trzeba coś z tym zrobić.

Co myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
musi

PostWysłany: 29-09-2008 15:55   Odpowiedz z cytatem

Wiec ze nie jestes jedyny ktoremu marzy sie taka opcja. Pomyslimy zobaczymy wlasnie wczoraj rozmawialismy o tym z Grasem Ziutem i bliskimi. Takze najwiekszym problemem jest lokal ale moze niedlugo to obejdziemy . Takze nalezy byc dobrej mysli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Repressentant

PostWysłany: 30-09-2008 14:02   Odpowiedz z cytatem

noo zajebisty pomysl ^^
tylkoo czy too byy wypalilo ;>
Powrót do góry
lisek

PostWysłany: 02-10-2008 11:18   Odpowiedz z cytatem

To nie musi wypalać...moim zdaniem mega zajebiście byłoby spotkać się w gronie ludzi, którzy coś tam tworzą od jakiegoś już czasu plus nowe osoby. Nie mam nic przeciwko gdyby była to nawet kameralna impreza na kilkanaście/kilkadziesiąt ludzi ale 100%hiphop w czystej formie Smile
Powrót do góry
richcio

PostWysłany: 02-10-2008 14:22   Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł , lepsi mc dawali by rady słabszym itp. pomysł mi sie widzi . a hiphopu brakuje , kiedyś każdy kanał miał po kilka programów hiphopowych - rap kanciapa, rap pakamera itp itp itd
Powrót do góry
Repressentant

PostWysłany: 07-10-2008 15:15   Odpowiedz z cytatem

ruszylo cos w tej sprawie ? Smile
zaaajebiscie by bylo jak by to wypalilo ^^ BIG UP
Powrót do góry
lisek

PostWysłany: 09-10-2008 16:34   Odpowiedz z cytatem

myślę, że niema sensu na hura tego robić. dużo wcześniej zapowiedzieć tak aby ludzie mogli ustawić sobie dzień czy dwa wolne...w końcu nie mamy już po 18 lat Wink

i tak jak w audycji powiedziano, to nie musi nazywać się KULTURA HIPHOP a młodym chyba trzeba pokazać co i jak Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Excalibur, 83-110 Forum Strona Główna -> Co się dzieje w mieście Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Opcje 
Zezwolenia Opcje
Kto jest na Forum Nie możesz pisać nowych tematów